Vyhledat
MENU

« zpět

Hostitelské země šampionátu zveřejněny! Kde bude mistrovství Evropy?

Hostitelské země šampionátu zveřejněny! Kde bude mistrovství Evropy?

18.02.2020 -


V minulém týdnu vyšly termíny a hostitelské země pro světové a evropské šampionáty. Česká republika jako obhájce mistra Evropy bude bojovat v termínu od 7. do 14. listopadu ve slovenských Košicích, které převzaly štafety po ukrajinském Kyjevu. Mistrovství Evropy zde bude hostit velmi moderní STEEL Aréna a čeká nás skvělá podívaná ve velmi dostupné lokalitě.

Zároveň budou Češi obhajovat titul mistrů světa juniorů v ukrajinském Kyjevě v termínu od 25. do 28. června. Jedná se o historicky druhé mistrovství světa juniorů, první se uskutečnilo v roce 2018 v Praze, kde naši fotbalisté vyhráli všechny zápasy. O tom, že Kyjev umí hostit velké akce, jsme se přesvědčili při minulém mistrovství Evropy dospělých.

Promo video mistrovství Evropy:

Světová federace také zveřejnila, že mistrovství světa mužů a žen se bude konat v červnu 2021 opět v KyjevěPřesný termín teprve bude upřesněn. Předchozí šampionát se konal v australském Perthu. 

Pro českého fanouška se jedná o skvělé lokality, které jsou časově a finančně velmi dobře dostupné. Českým výběrům budeme fandit a pevně věříme, že se nějaký hráč Plzeňského malého fotbalu dostane také do výběru.

 

 

►  Partneři