Vyhledat
MENU

« zpět

Mistrovství světa 2019

Mistrovství světa 2019

01.10.2019 -


Již dnes odstartovalo mistrovství světa v malém fotbale 2019 v australském Perthu! Česká reprezentace je považována za největšího favorita turnaje, protože obhajuje první místo z minulého mistrovství světa z Tuniska. Naše fotbalisty v základní skupině prověří reprezentace Singapuru, Srbska a Chile

Zápasy našeho výběru ve skupině můžete sledovat na webu ČT Sport. V případě postupu do osmifinále se opět bude vysílat pouze na webu, ale případné čtvrtfinále už by bylo i na televizních obrazovkách. 

Česká republika - Singapur ::: 2. 10. 13:00 https://sport.ceskatelevize.cz/
Česká republika - Srbsko ::: 4. 10. 13:00
Česká republika - Chile ::: 6. 10. 13:00

Reprezentační výběr se opírá výhradně o nejlepší hráče Superligy malého fotbalu, které se účastní i výběr Plzně. 
Nominace ČR:
Brankáři:
Ondřej Bíro (Most), Dominik Kunický (Brno)
Hráči: Michal Uhlíř, František Hakl, Pavel Šultes, David Pozníček, Stanislav Mařík, Tomáš Jelínek (všichni Praha), David Presl, Patrik Levčík, Bohumír Doubravský (všichni Brno), Ondřej Paděra, Jan Koudelka (oba Blanensko), Daniel Kasal (Most), Richard Svoboda (Jihlava)
Realizační tým: Luděk Zelenka (generální manažer), Radek Pokorný (sportovní manažer), Jakub Štefek (vedoucí mužstva, trenér brankářů), Stanislav Bejda (hlavní trenér), Jiří Novák (asistent trenéra), Karel Kristen (asistent trenéra), Petr Pícha (technický vedoucí)

Držme našemu výběru palce!

-H-

 

 

►  Partneři