Vyhledat
MENU

« zpět

Nová sezóna

Nová sezóna

05.07.2020 -


Dlouhé čekání na novou sezónu se konečně blíží konci a PZMF liga se vrací v plné parádě. Začátek nové sezóny plánujeme na druhou polovinu září a vynucenou pauzu jsme dokonale využili k aplikování nových vylepšení. Nejvýraznější změnou je, že se nám díky skvělým vztahům AMF ČR podařily získat dvě sady branek dle standardů malého fotbalu o rozměrech 4x2m. Zároveň nás čeká změna v herním systému, která pomůže zvýšit atraktivitu zápasů. O přesné podobě Vás budeme informovat podle počtu přihlášených týmů.

Další novinkou je pořízení nové světelné časomíry té nejvyšší možné kvality. Časomíra bude skvělým zpestřením zápasů Superligy. Náš superligový výběr poctivě trénuje na další sezónu a jsme velmi zvědaví, jak se mu podaří v novém a lepším formátu. Podaří se Plzni dostat se do play-off? Více o novém formátu se můžete dočíst zde: LINK.

Po velmi podařeném PZMF cupu, kterého se zúčastnilo 16 týmů, jsme zaznamenali velký nárůst zájmu o naší soutěž. Stále váháš s registrací svého týmu? Přečti si deset důvodů, proč hrát u nás malý fotbal: LINK.

 

 

 

►  Partneři