Vyhledat
MENU

« zpět

Nový systém PZMF ligy!

Nový systém PZMF ligy!

11.06.2021 -


Registrační formulář: ZDE

PZMF liga prochází velkou revolucí! Během vynucené pauzy jsme nelenili a zapracovali jsme na infrastruktuře a na novém systému soutěže, abychom Vám přinesli více atraktivní soutěž.

Nyní máte 2 možnosti, kde hrát naši ligu:

  1. SK Petřín Plzeň (stávající PZMF hřiště), hrací den: středa 18:30 - 21:30
  2. Nový areál TJ Chotěšov (nové PZMF hřiště), hrací dny: úterý a středa 18:30 - 21:30

 

Systém soutěže:

Týmy se rozdělí do 2 skupin na PZMF město (areál č. 1) a PZMF Chotěšov (areál č. 2), kde odehrají své základní části a poté se spojí v rámci play-off a případné baráže. Přesné rozdělení týmů včetně logiky postupů bude upřesněn na základě registrovaných týmů. Začátek nové ligy bude v září.

 

Jak se registrovat:

Stačí vyplnit registrační formulář ZDE.

Nábor rozhodčích:

S rostoucí soutěží vzniká i poptávka po rozhodčích. Nabízíme možnost zajímavého přivýdělku a taky velké možnosti seberealizace. Naši rozhodčí Michal Šik a Jiří Pelikán se od nás dostali na listinu rozhodčích pro celostátní Superligu a Michal Šik se dokonce dostal i na listinu sudích světové a evropské federace. Pokud máte zájem se k nám připojit, napište nám na info@pzmf.cz a na zbytku se již domluvíme.

 

Máš zájem hrát malý fotbal, ale pořád váháš se zapojením? Přečti si 10 důvodů, proč bys měl hrát malý fotbal! Odkaz: 10 důvodů

 

V případě dalších dotazů neváhejte napsat na kontaktní e-mail nebo zavolat na 602 446 267. Těšíme se na Vás v nové sezóně!

 

 

►  Partneři