Vyhledat
MENU

« zpět

Smůla na Českém národním poháru

Smůla na Českém národním poháru

19.07.2020 -


Opět po roce se uskutečnil Český národní pohár a v krásném areálu v Kolíně se utkalo 26 nejlepších týmů o mistra České republiky v malém fotbalu. Zároveň se hrálo o novou nádhernou trofej a také o 4 vstupenky do zářijové Ligy mistrů v Itálii.

Letos poprvé jsme do bojů poslali dva týmy, když ostřílené Šlehačky doprovodilo FCMF PAME AUTO. Šlehačkám se bohužel moc nevedlo a ve skupině skončily s jediným bodem za remízu a dvě prohry na čtvrtém nepostupovém místě. Přesto v zápasech rozhodně nepropadly, ale zklamalo je zakončování.

FCMF PAME AUTO mělo velmi těžkou skupinu, se kterou si ale poradilo bravurně. Na úvod si smlslo na domácím FC Breakkers Kolín 8:0, poté smolně prohrálo 0:1 s BSMK TOPSHOES.CZ Brno a na závěr porazilo velmi silný pražský výběr FC Vyhaslé hvězdy 5:2. Z této těžké skupiny tak plzeňští borci postoupili ze druhého místa se ziskem 6 bodů a skóre 13:3.

V osmifinále turnaje na PAME AUTO čekal FK Vratimov Ostrava. Bylo to drama, jak se sluší a patří. Zápas nahoru dolů byl dlouho vyrovnaný 1:1 a už to začínalo vypadat, že zápas rozhodnou penalty, ale dvě minuty před koncem šťastně ostravští dali gól a postoupili tak mezi nejlepší osmičku turnaje. Naši borci hráli výborně, získali spoustu skvělých zkušeností a všichni věříme, že příští rok je využijí a dostanou se dál.

Plzeňský malý fotbal na ČNP skvěle reprezentovali také naši dva rozhodčí Jiří Pelikán a Michal Šik. Všem plzeňským účastníkům děkujeme za budování dobrého jména.

Turnaj nakonec ovládlo BKMK TOPSHOES.CZ Brno, které se na trůn vrátilo po roční odmlce. Druhé místo braly Jablíčka Chomutov a třetí loňský vítěz TJ Spoje Praha.

Tento turnaj opět ukázal stoupající tendenci úrovně malého fotbalu a my všichni se již těšíme, co nám nabídne další ročník.

 

 

 

 

►  Partneři