Vyhledat
MENU

« zpět

Superliga v novém formátu!

Superliga v novém formátu!

30.05.2020 -


Velká změna a posun vpřed se bude odehrávat v příštím ročníku Superligy malého fotbalu! Malý fotbal je na vzestupu a o Superligu je enormní zájem, proto se od září bude hrát ve zcela novém systému a také s jiným počtem týmů. Nově bude soutěžit dvanáct týmů místo původních devíti a nové tři týmy jsou Ostrava, Kolín a druhý pražský tým - PKFL

Kvůli novému počtu týmů se musel změnit i systém, aby si soutěž udržela atraktivitu a prestiž. V dalším ročníku bude základní část rozdělena na západ a východ po šesti týmech. Z každé skupiny postoupí čtyři nejlepší celky do čtvrtfinále Play-off. V této části se odehraje dvojzápas doma-venku a vítěz postoupí do semifinále, kde se bude celý postup opakovat. Následně nám to vygeneruje finálovou dvojici a zápas o třetí místo, které se odehrají na jednom místě v rámci jedné velké akce.

Nový počet účastníků a nový herní systém povznese Superligu na novou úroveň a Plzeň u toho nemůže chybět! Výběr pod vedením Tomáše Bochníčka ukazoval v minulé nedokončené sezóně velký progres a my pevně věříme, že budeme úspěšní!

Skupina Západ:
1. Kolín
2. Most
3. Plzeň
4. Praha - PKFL
5. Praha - PSMF
6. Příbram

Skupina Východ:
1. Blanensko
2. Brno
3. Jihlava
4. Olomouc
5. Ostrava
6. Pardubice

Plzeň do toho!
 

 

 

►  Partneři