Vyhledat
MENU

Registruj tým!

 
 • Pokud chceš přihlásit svůj tým, jednoduše se nám ozvi na mail nebo nám zavolej. Registrace je jednoduchá a rádi Ti s tím pomůžeme. 
 • Registrace: ZDE   Tel.: 602 446 267
 • Pořád trochu váháš se založením týmu? Přečti si níže 10 důvodů, proč bys měl hrát malý fotbal.
   

10 důvodů, proč bys měl hrát malý fotbal:

 1. Skvělá zábava pro všechny výkonnostní kategorie.
  - U nás si najde vyžití úplný amatér, aby si udělal chuť na pivo a zároveň i velmi dobří hráči s ambicemi. Řídíme se myšlenkou, že nás to hlavně musí bavit.
 2. Ambice.
  - Pokud jsi ambiciózní a hledáš způsob, jak se prosadit, jsi tu také správně! Výběr nejlepších hráčů soutěže hraje celostátní Superligu, odkud se vybírají hráči do seniorského nebo i juniorského nároďáku. A věděl jsi, že Češi jsou mistři světa i Evropy v obou kategoriích?
  Pokud budete úspěšní na klubové úrovni, můžete se podívat do evropských pohárů, jako se to povedlo v roce 2019 Šlehačkám.
 3. Tradice a progres.
  - Jsme velmi mladá soutěž, která byla založena v roce 2017. Za tu dobu jsme zvládli 5 úspěšných sezón a budujeme zde velkou tradici. Buď součástí velkého projektu!
  Věděl jsi, že jsme se dostali do celostátní Superligy pouze rok od založení? To je naprostý unikát.
 4. Stačí Ti pár kamarádů.
  - Nemusíš mít široký tým jako ve velkém fotbale. Doporučujeme 10 hráčů na celou sezónu, to bohatě stačí.
 5. Závazky.
  - Taky Tě otravují všemožné závazky? Přihlášením týmu do naší soutěže se k ničemu nezavazuješ. Pokud Tě to nebude bavit, jednoduše se odhlásíš.
 6. Realizační tým.
  - Nechceš si nechat kecat do toho, jak to máš hrát? U nás nepotřebuješ žádný realizační tým a ani otravné bafuňáře, kteří Ti budou diktovat, jak to máš kopat. Prostě si přijď zahrát.
 7. Zázemí.
  - Nemusíš vůbec řešit žádné zázemí. Nepotřebuješ vlastní hřiště, šatny a další zázemí. O vše se staráme my, u nás jen hraješ.
 8. Vybavení.
  - Abys u nás hrál, potřebuješ pouze dres a kopačky. Máme v týmu skvělé partnery, kteří Ti můžou vše obstarat za hubičku!
 9. Administrativa a snadná registrace.
  - Vůbec nemusíš řešit žádnou složitou administrativu, sami to nesnášíme. Registrace týmu a hráče je otázkou pár minut a vše probíhá online. Na vše Tě intuitivně navedeme.
 10. Rozhodčí.
  - Všechny zápasy soutěže řídí licencovaní rozhodčí Asociací malého fotbalu ČR tak, aby vše bylo řízeno co nejvíce regulérně.

 

Neříkej mi, že Tě to neláká! Pokud máš dotaz, neváhej se nám ozvat, rádi s Tebou pokecáme.

►  Partneři