Vyhledat
MENU

Rozpis utkání

Kolo 1
TermínDomácí    HostéHřiště
St 20.04. 19:10MFK Totální ťukec5:0 (0:0)FC Křivý Nohy3Jakub Onody, FC Architekti
St 20.04. 19:10Šlehačky1:3 (0:2)Pilsen Team1Jiří Pelikán, FC Architekti
St 20.04. 19:10Rebirth Plzeň0:7 (0:2)PerfectLanD2Michael Sinkule, FC Architekti
St 20.04. 19:50Táta Boys1:11 (0:4)FC Architekti3Dominik Zemko, FC Křivý Nohy
St 20.04. 19:50Nepál4:3 (2:2)Pilsen Team2Jiří Pelikán, Michael Sinkule
St 20.04. 19:50Rebirth Plzeň2:8 (2:3)FCMF PAME AUTO1Jakub Onody, FC Křivý Nohy
St 20.04. 20:30MFK Totální ťukec0:2 (0:1)Šlehačky1Jiří Pelikán, Pilsen Team
St 20.04. 20:30FC Křivý Nohy0:5 (0:0)FCMF PAME AUTO2Jakub Onody, Pilsen Team
St 20.04. 20:30PerfectLanD0:0 (0:0)FC Architekti3Michael Sinkule, Pilsen Team
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    HostéHřiště
St 27.04. 19:10Táta Boys0:14 (0:7)Nepál3Dominik Smolík
St 27.04. 19:10Rebirth Plzeň4:3 (0:1)MFK Totální ťukec2Jiří Pelikán
St 27.04. 19:10Pilsen Team5:0 (0:0)FC Křivý Nohy1Dominik Zemko, Michal Šik
St 27.04. 19:50FC Architekti2:1 (1:1)Šlehačky1Dominik Smolík, Dominik Zemko
St 27.04. 19:50FCMF PAME AUTO9:1 (0:0)MFK Totální ťukec2Jiří Pelikán
St 27.04. 19:50Pilsen Team7:2 (3:0)Rebirth Plzeň3Michal Šik
St 27.04. 20:30Šlehačky8:0 (3:0)Táta Boys1Michal Šik, Dominik Smolík
St 27.04. 20:30PerfectLanD3:4 (1:2)FCMF PAME AUTO2Jiří Pelikán
St 27.04. 20:30FC Architekti1:4 (1:3)Nepál3Dominik Zemko
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    HostéHřiště
St 04.05. 19:10FC Křivý Nohy0:5 (0:0)Táta Boys3Jiří Pelikán
St 04.05. 19:10FC Architekti6:0 (3:0)MFK Totální ťukec2Michael Sinkule
St 04.05. 19:10Šlehačky3:0 (0:0)Rebirth Plzeň1Dominik Apacidis
St 04.05. 19:50Šlehačky5:0 (0:0)FC Křivý Nohy1Michael Sinkule
St 04.05. 19:50MFK Totální ťukec3:3 (3:0)Táta Boys2Dominik Apacidis
St 04.05. 19:50PerfectLanD2:8 (0:4)Nepál3Jiří Pelikán
St 04.05. 20:30Pilsen Team5:2 (2:0)PerfectLanD1Dominik Zemko
St 04.05. 20:30FC Architekti7:1 (1:1)FCMF PAME AUTO2Jiří Pelikán, Michael Sinkule
St 04.05. 20:30Rebirth Plzeň2:8 (1:4)Nepál3Dominik Apacidis
Detaily kola »


Kolo 4
TermínDomácí    HostéHřiště
St 11.05. 19:10Rebirth Plzeň0:5 (0:0)FC Architekti2Michal Šik
St 11.05. 19:10FC Křivý Nohy0:5 (0:0)PerfectLanD1Dominik Apacidis
St 11.05. 19:10Pilsen Team13:2 (7:1)Táta Boys3Dominik Smolík, Jiří Pelikán
St 11.05. 19:50Táta Boys1:6 (0:1)PerfectLanD1Dominik Apacidis
St 11.05. 19:50Pilsen Team4:1 (3:0)FC Architekti2Jiří Pelikán, Michal Šik
St 11.05. 19:50FCMF PAME AUTO4:3 (3:0)Nepál3Dominik Smolík
St 11.05. 20:30Nepál14:3 (5:2)MFK Totální ťukec1Dominik Smolík, Dominik Apacidis
St 11.05. 20:30FCMF PAME AUTO5:1 (2:1)Šlehačky2Jiří Pelikán
St 11.05. 20:30FC Křivý Nohy0:5 (0:0)Rebirth Plzeň3Michal Šik
Detaily kola »


Kolo 5
TermínDomácí    HostéHřiště
St 18.05. 19:10PerfectLanD2:1 (0:0)Šlehačky3Michal Šik, Martin Němec
St 18.05. 19:10Nepál5:0 (0:0)FC Křivý Nohy2Michael Sinkule
St 18.05. 19:10MFK Totální ťukec0:10 (0:7)Pilsen Team1Dominik Apacidis, Tadeáš Koudele
St 18.05. 19:50FC Křivý Nohy0:5 (0:0)FC Architekti1Michal Jandoš
St 18.05. 19:50Táta Boys4:1 (3:0)Rebirth Plzeň2Dominik Apacidis
St 18.05. 19:50FCMF PAME AUTO3:4 (1:3)Pilsen Team3Michael Sinkule
St 18.05. 20:30Nepál5:1 (2:0)Šlehačky3Michael Sinkule
St 18.05. 20:30PerfectLanD8:1 (3:0)MFK Totální ťukec2Dominik Apacidis
St 18.05. 20:30Táta Boys4:8 (1:3)FCMF PAME AUTO1Tadeáš Koudele, Dominik Smolík
Detaily kola »


Kolo 6
TermínDomácí    HostéHřiště
St 25.05. 19:10Táta Boys3:5 (1:1)Rebirth Plzeň1Dominik Apacidis, Dominik Smolík
St 25.05. 19:10PerfectLanD3:4 (1:3)FCMF PAME AUTO2Jiří Pelikán, Lukáš Schneider
St 25.05. 19:10Nepál2:1 (0:1)Pilsen Team3Michael Sinkule
St 25.05. 19:50FC Architekti0:5 (0:1)PerfectLanD3Jiří Pelikán
St 25.05. 19:50Šlehačky5:2 (0:1)Rebirth Plzeň2Michael Sinkule
St 25.05. 19:50MFK Totální ťukec5:7 (2:2)Táta Boys1Dominik Smolík, Dominik Apacidis
St 25.05. 20:30FC Architekti3:4 (2:2)Pilsen Team1Jiří Pelikán
St 25.05. 20:30FCMF PAME AUTO6:5 (3:2)Nepál2Michael Sinkule
St 25.05. 20:30MFK Totální ťukec2:5 (0:3)Šlehačky3Dominik Apacidis, Dominik Smolík
Detaily kola »


Kolo 7
TermínDomácí    HostéHřiště
St 01.06. 19:10Táta Boys2:8 (0:4)Šlehačky1Lukáš Schneider, Dominik Apacidis
St 01.06. 19:10FCMF PAME AUTO5:0 (3:0)FC Architekti2Michael Sinkule
St 01.06. 19:10PerfectLanD4:3 (3:2)Pilsen Team3Jiří Pelikán
St 01.06. 19:50Šlehačky0:4 (0:1)MFK Totální ťukec3Michael Sinkule
St 01.06. 19:50Rebirth Plzeň2:3 (2:0)Táta Boys2Dominik Apacidis, Dominik Smolík
St 01.06. 19:50Pilsen Team3:2 (2:0)Nepál1Jiří Pelikán
St 01.06. 20:30Nepál6:6 (3:3)FCMF PAME AUTO1Jiří Pelikán
St 01.06. 20:30PerfectLanD3:4 (1:2)FC Architekti2Michael Sinkule
St 01.06. 20:30Rebirth Plzeň1:3 (1:2)MFK Totální ťukec3Dominik Apacidis, Dominik Smolík
Detaily kola »


Kolo 8
TermínDomácí    HostéHřiště
St 08.06. 19:10Pilsen Team7:2 (4:1)FC Architekti1Michael Sinkule
St 08.06. 19:10Táta Boys4:1 (3:0)MFK Totální ťukec2Dominik Apacidis, Dominik Smolík
St 08.06. 19:10Nepál3:3 (2:3)PerfectLanD3Jiří Pelikán
St 08.06. 19:50Šlehačky5:2 (3:1)Táta Boys3Michael Sinkule
St 08.06. 19:50MFK Totální ťukec5:0 (0:0)Rebirth Plzeň2Dominik Smolík, Dominik Apacidis
St 08.06. 19:50Pilsen Team5:7 (3:2)FCMF PAME AUTO1Jiří Pelikán
St 08.06. 20:30Nepál7:3 (3:2)FC Architekti1Michael Sinkule
St 08.06. 20:30FCMF PAME AUTO1:2 (1:1)PerfectLanD2Jiří Pelikán, Dominik Smolík
St 08.06. 20:30Rebirth Plzeň0:5 (0:0)Šlehačky3Dominik Apacidis, Lukáš Schneider
Detaily kola »


Kolo 9
TermínDomácí    HostéHřiště
St 15.06. 19:10PerfectLanD0:3 (0:1)Nepál1Lukáš Schneider, Dominik Apacidis
St 15.06. 19:10FC Architekti1:7 (1:4)FCMF PAME AUTO2Jiří Pelikán
St 15.06. 19:50FCMF PAME AUTO5:1 (2:0)Pilsen Team1Jiří Pelikán
St 15.06. 19:50FC Architekti3:7 (2:3)Nepál2Lukáš Schneider, Dominik Apacidis
St 15.06. 20:30Pilsen Team4:5 (2:1)PerfectLanD1Jiří Pelikán, Lukáš Schneider
Detaily kola »

►  Partneři