Vyhledat
MENU

Výsledky | kolo 2

Tabulka Kolo 2 Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři


Kolo 2
Domácí
Pilsen Team
5:0Hosté
FC Křivý Nohy

neodehráno


St 27.04. 19:10, hr.: 1
(0:0)
Dominik Zemko, Michal Šik

neodehráno


Domácí
Rebirth Plzeň
4:3Hosté
MFK Totální ťukec

Góly 4: Hynek Michal 3, Krejčíř Daniel 1
Asistence 4: Baloun Patrik 1, Hebr David 1, Krejčíř Daniel 1, Zralý Jiří 1
ŽK 1: Baloun Patrik
Účast 9: Anderko Matúš, Baloun Patrik, Bořík Tomáš, Hebr David, Hynek Michal, Krejčíř Daniel, Němec Martin, Rejzek Dominik, Zralý Jiří
Gólman: Anderko Matúš



St 27.04. 19:10, hr.: 2
(0:1)
Jiří Pelikán

Góly 3: Fryč Martin 1, Sutnar Ondřej 2
Asistence 3: Nosek Alfons 1, Schneider Lukáš 1, Valta Tomáš 1
Účast 11: Brček Tomáš, Fryč Martin, Hirma Tomáš, Nosek Alfons, Nováček Václav, Seidl Adam, Schneider Lukáš, Sutnar Ondřej, Trejbal Jakub, Trejbal Patrik, Valta Tomáš
Gólman: Seidl Adam



Domácí
Táta Boys
0:14Hosté
Nepál


Účast 12: Bauer Jan, Bordeniuc Jurij, Hajsman Václav, Hick Zdeněk, Hick Zdeněk ml., Hořák Pavel, Kasl František, Lopatka Ladislav, Novotný Pavel, Pašek Vladimír, Procházka Tomáš, Staněk Jan
Gólman: Lopatka Ladislav



St 27.04. 19:10, hr.: 3
(0:7)
Dominik Smolík

Góly 14: Knapp Tomáš 2, Panc Petr 1, Rous Radek 1, Šmíd Adam 3, Šmíd David 5, Zdvořáček Jakub 2
Asistence 9: Havlíček Ondřej 2, Kalabza Josef 1, Nový Jan 1, Rous Radek 1, Šmíd David 3, Zdvořáček Jakub 1
Účast 10: Havlíček Ondřej, Kalabza Josef, Knapp Tomáš, Nový Jan, Panc Petr, Rous Radek, Šmíd Adam, Šmíd David, Větrovec Zdeněk, Zdvořáček Jakub
Gólman: Větrovec Zdeněk



Domácí
FC Architekti
2:1Hosté
Šlehačky

Góly 2: Macháček Martin 2
Asistence 1: Do Thanh Tung 1
Účast 10: Do Thanh Tung, Fiedler Tomáš, Halilov Mathias, Hejret Martin, Koudele Tadeáš, Kramer Lukáš, Macháček Martin, Polák David, Půta Tomáš, Soukup Marek
Gólman: Hejret Martin



St 27.04. 19:50, hr.: 1
(1:1)
Dominik Smolík, Dominik Zemko

Góly 1: Malý Pavel 1
Asistence 1: Mikeska Jan 1
Účast 7: Kosť Tomáš, Malý Pavel, Mikeska Jan, Pelán Petr, Šlouf Pavel, Vacín Jan, Vitouš Josef
Gólman: Pelán Petr



Domácí
FCMF PAME AUTO
9:1Hosté
MFK Totální ťukec

Góly 9: Himmer Michal 1, Hradecký Dominik 2, Loukota Jiří 1, Paum František 4, Slavík Jaroslav 1
Asistence 8: Hradecký Dominik 3, Loukota Jiří 1, Paum František 2, Slavík Jaroslav 1, Vilček Ladislav 1
Účast 7: Himmer Michal, Hostek Jiří, Hradecký Dominik, Loukota Jiří, Paum František, Slavík Jaroslav, Vilček Ladislav
Gólman: Hostek Jiří



St 27.04. 19:50, hr.: 2
(0:0)
Jiří Pelikán

Góly 1: Brček Tomáš 1
Účast 10: Brček Tomáš, Fryč Martin, Hirma Tomáš, Nosek Alfons, Nováček Václav, Seidl Adam, Schneider Lukáš, Sutnar Ondřej, Trejbal Jakub, Trejbal Patrik
Gólman: Seidl Adam



Domácí
Pilsen Team
7:2Hosté
Rebirth Plzeň

Góly 7: Bochníček Tomáš 1, Kubeš Milan 3, Rous Jan 2, Vančát Milan 1
Asistence 7: Bochníček Tomáš 1, Kubeš Milan 1, Kutný Petr 2, Petr Jan 1, Rous Jan 1, Vančát Milan 1
Účast 6: Bochníček Tomáš, Kubeš Milan, Kutný Petr, Petr Jan, Rous Jan, Vančát Milan
Gólman: Vančát Milan



St 27.04. 19:50, hr.: 3
(3:0)
Michal Šik

Góly 2: Hynek Michal 1, Krejčíř Daniel 1
Asistence 5: Krejčíř Daniel 1
Účast 9: Anderko Matúš, Baloun Patrik, Bořík Tomáš, Hebr David, Hynek Michal, Krejčíř Daniel, Němec Martin, Rejzek Dominik, Zralý Jiří
Gólman: Anderko Matúš



Domácí
Šlehačky
8:0Hosté
Táta Boys

Góly 8: Malý Pavel 4, Pelán Petr 1, Šlouf Pavel 1, Vacín Jan 1, Vitouš Josef 1
Asistence 7: Kosť Tomáš 1, Vacín Jan 2, Vitouš Josef 3
Účast 6: Kosť Tomáš, Malý Pavel, Pelán Petr, Šlouf Pavel, Vacín Jan, Vitouš Josef
Gólman: Pelán Petr



St 27.04. 20:30, hr.: 1
(3:0)
Michal Šik, Dominik Smolík


Účast 12: Bauer Jan, Bordeniuc Jurij, Hajsman Václav, Hick Zdeněk, Hick Zdeněk ml., Hořák Pavel, Kasl František, Lopatka Ladislav, Novotný Pavel, Pašek Vladimír, Procházka Tomáš, Staněk Jan
Gólman: Lopatka Ladislav



Domácí
PerfectLanD
3:4Hosté
FCMF PAME AUTO

Góly 3: Korosi Istvan 1, Kovalchuk Andrii 1, Skalozubov Yuriy 1
Asistence 2: Korosi Istvan 1, Kostinyuk Ivan 1
Účast 8: Korosi Istvan, Kostinyuk Ivan, Kovach Mykhailo, Kovalchuk Andrii, Levko Marian, Pikurovskyi Mykola, Shults Daniil, Skalozubov Yuriy
Gólman: Shults Daniil



St 27.04. 20:30, hr.: 2
(1:2)
Jiří Pelikán

Góly 4: Hradecký Dominik 1, Loukota Jiří 1, Paum František 2
Asistence 12: Loukota Jiří 2, Paum František 1, Slavík Jaroslav 1
Účast 6: Hostek Jiří, Hradecký Dominik, Loukota Jiří, Paum František, Slavík Jaroslav, Vilček Ladislav
Gólman: Hostek Jiří



Domácí
FC Architekti
1:4Hosté
Nepál

Góly 1: Půta Tomáš 1
Asistence 2: Fiedler Tomáš 1
ŽK 1: Fiedler Tomáš
ČK 1: Fiedler Tomáš
Účast 10: Do Thanh Tung, Fiedler Tomáš, Halilov Mathias, Hejret Martin, Koudele Tadeáš, Kramer Lukáš, Macháček Martin, Polák David, Půta Tomáš, Schimmer Jan
Gólman: Hejret Martin



St 27.04. 20:30, hr.: 3
(1:3)
Dominik Zemko
Hráč č.8 Fiedler Tomáš tým FC Architekti - 1.ŽK faul, 2.ŽK vulgární nadávky směrem k HR, ČK po obdržení výhrůžky směrem k HR. Udělen trest na 8 zápasů.

Góly 4: Knapp Tomáš 1, Šmíd David 2, Zdvořáček Jakub 1
Asistence 12: Kalabza Josef 1, Panc Petr 1, Šmíd David 1
Účast 11: Havlíček Ondřej, Kalabza Josef, Kašpar Matyáš, Knapp Tomáš, Nový Jan, Panc Petr, Rous Radek, Šmíd Adam, Šmíd David, Větrovec Zdeněk, Zdvořáček Jakub
Gólman: Větrovec Zdeněk






►  Partneři