Vyhledat
MENU

Rozpis utkání 2021 Podzim

Tabulka Aktuální kolo Rozpis Střelci Gólmani Hříšníci Srdcaři
Kolo 1
TermínDomácí    HostéHřiště
St 22.09. 18:30Šlehačky4:0 (2:0)MFK Totální ťukec1Michal Šik, Rebirth Plzeň
St 22.09. 18:30Pilsen Team3:5 (2:2)PerfectLanD2Dominik Smolík, Táta Boys
St 22.09. 19:10Táta Boys3:3 (1:2)Rebirth Plzeň1Michal Šik, Dominik Smolík
Detaily kola »


Kolo 2
TermínDomácí    HostéHřiště
St 22.09. 19:10MFK Totální ťukec1:10 (0:7)Pilsen Team2Dominik Smolík, Šlehačky
St 22.09. 19:50Rebirth Plzeň0:5 (0:0)Šlehačky1Michal Šik, MFK Totální ťukec
St 22.09. 19:50Táta Boys1:7 (1:6)PerfectLanD2Dominik Smolík, Pilsen Team
Detaily kola »


Kolo 3
TermínDomácí    HostéHřiště
St 29.09. 20:00Pilsen Team2:4 (1:1)Šlehačky1Jiří Pelikán, Michal Šik
St 29.09. 20:00PerfectLanD9:1 (5:1)Rebirth Plzeň2Dominik Smolík
St 29.09. 20:40MFK Totální ťukec2:1 (0:1)Táta Boys1Dominik Smolík, Lumír Kostelník
Detaily kola »


Kolo 4
TermínDomácí    HostéHřiště
St 29.09. 20:40Šlehačky5:3 (3:1)PerfectLanD2Jiří Pelikán, Michal Šik
St 06.10. 19:10MFK Totální ťukec3:2 (2:1)Rebirth Plzeň2Lumír Kostelník
St 06.10. 19:50Pilsen Team9:4 (5:2)Táta Boys1Dominik Smolík, Lumír Kostelník
Detaily kola »


Kolo 5
TermínDomácí    HostéHřiště
St 06.10. 18:30Rebirth Plzeň1:13 (1:6)Pilsen Team2Dominik Smolík
St 06.10. 18:30MFK Totální ťukec0:4 (0:3)PerfectLanD1Jiří Pelikán, Lumír Kostelník
St 06.10. 19:10Šlehačky7:0 (3:0)Táta Boys1Jiří Pelikán, Dominik Smolík
Detaily kola »


Kolo 6
TermínDomácí    HostéHřiště
St 13.10. 18:30MFK Totální ťukec7:4 (4:1)Rebirth Plzeň2Dominik Smolík, PerfectLanD
St 13.10. 18:30Šlehačky3:4 (2:2)Pilsen Team1Jiří Pelikán, Michal Šik
St 13.10. 19:10PerfectLanD4:2 (2:2)Pilsen Team1Jiří Pelikán, Michal Šik
St 13.10. 19:10Táta Boys10:1 (5:0)Rebirth Plzeň2Dominik Smolík, Šlehačky
St 13.10. 19:50Šlehačky3:5 (2:5)PerfectLanD1Jiří Pelikán, Michal Šik
St 13.10. 19:50MFK Totální ťukec3:2 (1:0)Táta Boys2Dominik Smolík, Pilsen Team
Detaily kola »


Kolo 7
TermínDomácí    HostéHřiště
St 20.10. 18:30MFK Totální ťukec2:3 (1:2)Rebirth Plzeň2Jakub Onody
St 20.10. 18:30Šlehačky7:8 (3:4)Pilsen Team1Dominik Zemko
St 20.10. 19:10PerfectLanD7:2 (2:2)Pilsen Team1Dominik Zemko
St 20.10. 19:10Táta Boys6:2 (4:1)Rebirth Plzeň2Jakub Onody
St 20.10. 19:50Šlehačky3:6 (1:3)PerfectLanD1Dominik Zemko
St 20.10. 19:50MFK Totální ťukec0:3 (0:2)Táta Boys2Jakub Onody
Detaily kola »

►  Partneři